English Languages

Change Language


Albania Albania - Property in Fier Albania

Albania Country: Albania (4384) | Region: Fier
search Filters (1)

 • Albania Fier: • Sale Type:  location City
  signup Email Alert   fav  

  Found 546 Fier properties for sale

  Apartment


  Resale

  1

  Bedroom

  1

  Baths

  106,000 EUR
   106 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 106,000 EUR

 • SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet Bodrum në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e bodrumit është 106 m2, ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivitete të ndryshme. Çmimi i shitjes është 106 000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeBasement CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Land-Plot


  Resale

  -

  Bedroom

  -

  Baths

  91,887 EUR
   37000 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 91,887 EUR

 • SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë arë në Savër, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 37000 m2, dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. Shitet me çmimin 0 lekë/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 . Additional information Property typeLand CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  1

  Baths

  24,000 EUR
   60 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 24,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Ka sipërfaqe 60 m2, i organizuar në: dhomë gjumi, kuzhinë, sallon, ballkon, tualet. Shitet me çmimin prej 24 000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  Studio

  Bedroom

  1

  Baths

  91,887 EUR
   5176.53 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 91,887 EUR

 • SHITET NDËRTESË + TOKË ARE NË GORIÇAJ, LUSHNJE Shitet ndërtesë + truall në Goriçaj, Lushnje. Sipërfaqa Totale është 5176.53 m2, trualli ka sipërfaqe 5000 m2, ndërtesa ka sipërfaqe 176.53 m2 e mobiluar. Shitet me Çmimin prej 11 000 000 Lekë/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeNdertesë CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor1 Property statusFor sale...More Details
 • Advertisement

  Bar-Restaurant


  Resale

  16

  Bedrooms

  16

  Baths

  1,000,000 EUR
   1000 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 1,000,000 EUR

 • SHITET BAR RESTORANT HOTEL NË DIVJAKË, LUSHNJE Shitet bar restorant + hotel në Divjakë, Lushnje. Sipërfaqa e ambjentit është 1000 m2 e organizuar në dy godina, një bar restorant dhe një hotel me dy kate secili katë ka nga 8 dhoma gjumi + 8 tualete të gjitha të kompletuara + pishinë. Bar restoranti është funksional për çdo lloj shërbimi. Çmimi i shitjes është 1 000 000 €/total. Për më shum informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeBar / Restaurant CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  4

  Bedrooms

  2

  Baths

  64,000 EUR
   96 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 64,000 EUR

 • Translated: APARTMENT FOR SALE 3 1 IN THE NEIGHBORHOOD ;GAFURR MUÇO;, LUSHNJË. APARTMENT FOR SALE 3 1 IN THE NEIGHBORHOOD ;GAFURR MUÇO;, LUSHNJË. The surface of the apartment is 96 m2 and is organized in: 2 bedrooms, kitchen, 2 bathrooms and balcony. It has a favorable location by the road and can also be used for business. For sale furnished at a price of 64000 € / total. For more information or a visit to the property contact us: 35569 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor2 Property statusFor sale;,...More Details
 • Apartment


  Resale

  5

  Bedrooms

  2

  Baths

  66,827 EUR
   150 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 66,827 EUR

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje, me sipërfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe të tretë me shkallë nga brenda, Kati i dytë oragnizohet në sallon, tualet, ballkon. Kati i tretë në kuzhinë 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor3 Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  1

  Baths

  33,414 EUR
   856 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 33,414 EUR

 • SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË REMAS, LUSHNJE OKAZION! Shitet ndërtesë + tokë truall në Remas, Lushnje. Toka ka një sipërfaqe totale prej 856 m2. Ndërtesa nuk është e përfunduar plotësisht. Shitet me një super çmim prej 4 000 000 lekë / total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 Additional information Property typeToke Truall CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor1 Pozicioni PronësLindje Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  1

  Bedroom

  1

  Baths

  21,000 EUR
   60 m2
   Size

   Exact Location Not Provided

  Lushnje, Albania

  Asking: € 21,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartmaneti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe organizohet në: dhomë pritje, dhomë gjumi, sallon, tualet dhe ballkon. Shitet me një çmim prej 21 000 €/Total i negociushëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 32 241 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor2 Pozicioni PronësLindje Property statusSold...More Details
 • Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  2

  Baths

  68,000 EUR
   267 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 68,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE LAGJIA”GAFURR MUCO” SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE LAGJIA”GAFURR MUCO” Shitet apartament në Lushnje, kati i pestë banimi, me sipërfaqe totale 267m2, 142m2 është sipërfaqe e brendshme dhe 120m2 është verand. Pallati është me sistem kapot dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Çmimi shitjes 68.000 euro/total. Për me shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në: 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor5 Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  4

  Bedrooms

  3

  Baths

  49,000 EUR
   121.4 m2
   Size


  Fier, Albania

  Asking: € 49,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT 3+1 NE LAGJEN 15 “TETORI” FIER. Apartamenti ndodhet në lagjen 15 Tetori, shitet i pa mobiluar dhe ka një sipërfaqe prej 124.4m2, me dokumentacion të rregullt hipotekor. Prona ndodhet në katin e 2-të të një pallati pa ashensor, i vitndërtimit 1992. Organizimi i pronës: 1 sallon + kuzhinë, 3 dhoma, 2 tualete, 1 ballkon + 1 depo. Çmimi është 49.000 euro/total i, negociueshëm. Për cdo informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityFier Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor2 Pozicioni PronësJug-Lindje Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  1

  Bedroom

  1

  Baths

  35,000 EUR
   26.47 m2
   Size


  Fier, Albania

  Asking: € 35,000 EUR

 • Translated: SUPER OPPORTUNITY! BUSINESS ENVIRONMENT FOR SALE IN THE NEIGHBORHOOD ;APOLLONIA; FIER SUPER OCCASION! BUSINESS ENVIRONMENT FOR SALE IN THE ;APOLLONIA; NEIGHBORHOOD FIER. It has an area of 26.47m2, and has a certificate of ownership. The environment is located on the main road. Sold at a price of 35,000 euros / total. Non-negotiable. For any information or a visit to the property contact us: 355 69 40 35 476 Additional information Property typeStore CityFier Ownership certificateYes Negotiable PriceJo Property PositionBirth Property statusFor sale;,...More Details
 • House-Villa


  Resale

  4

  Bedrooms

  1

  Baths

  150,000 EUR
   177 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 150,000 EUR

 • SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet vilë tre katëshe me sipëfaqe 177m2 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Vila është e organizuar në tre kate. Kati i parë është i përshtatshëm për ambient biznesi, kati i dytë si shtëpi banimi dhe kati i tretë është i papërfunduar.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ??069 40 35 476 Additional information Property typeVilla CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor1 Pozicioni PronësJug Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  1

  Bedroom

  1

  Baths

  50,000 EUR
   27 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 50,000 EUR

 • SHITET DYQAN NË LAGJEN ”LONI DHAMO” LUSHNJE OKAZION. Shitet dyqan në qendër të Lushnjës. Ka një sipërfaqe totale prej 27m2. Shitet me një çmim prej 50000 euro/total, i negociueshëm. Ambienti ka fasadë xhami dhe organizohet në ambientin e brendshëm, të jashtëm dhe tualet. Zona në të cilën pozicionohet është lehtësisht e aksesueshme dhe favorizon aktivitete të ndryshme, pasi është në buzë të rrugës kryesore. Mund të përshtatet sipas kërkesave të klientit. Ambienti shitet bosh dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 40 35 476 Additional information Property typeDyqan CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor1 Pozicioni PronësLindje Property statusFor sale...More Details
 • Advertisement

  Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  1

  Baths

  42,000 EUR
   89 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 42,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO, LUSHNJE Shitet apartament 2+1 në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartmaneti ka një sipërfaqe prej 89 m2 dhe organizohet në: dhomë pritje, dhomë gjumi, sallon, tualet dhe ballkon. Shitet me një çmim prej 42 000 €/Total i negociushëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor4 Pozicioni PronësLindje Property statusFor sale...More Details
 • Land-Plot


  Resale

  -

  Bedroom

  -

  Baths

  22,554 EUR
   4000 m2
   Size


  Fier, Albania

  Asking: € 22,554 EUR

 • OKAZION! SHITET TOKË ARË 4000m2 NË “SHEQ I MADH” FIER. OKAZION!!! Shitet tokë arë në “Sheq I Madh” Fier. Ka një sipërfaqje totale prej 4000m2, me çertifikatë pronësie. Toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme bujqësore. Është një mundësi e mirë investimi pasi ndodhet afër qytetit. Vjen në shitje me çmimin: lekë/total (i negociueshëm). ID e pronës: 12016 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +35569 40 35 476 Additional information Property typeLand CityFier Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Land-Plot


  Resale

  -

  Bedroom

  -

  Baths

  220,000 EUR
   2000 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 220,000 EUR

 • SHITET TOKË BUJQËSORE NË LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet tokë bujqësore në lagjen Loni Dhamo, Përballë Blerimit, Lushnje. Spërfaqa totale është 2000 m2. Toka është e mbjellë me ullinj, mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. Çmimi i shitjes është 220 000 €/Total. Pë më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeLand CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • House-Villa


  Resale

  4

  Bedrooms

  2

  Baths

  60,000 EUR
   179.4 m2
   Size


  Fier, Albania

  Asking: € 60,000 EUR

 • SHITET SHTËPI PRIVATE NE ÇLIRIM, FIER Shitet shtëpi private + truall në lagjen “Çlirim”, Fier. Ka një sipërfaqe totale trualli prej: 179.4 m2 nga të cilat : 179.4 m2 për banim. Shtëpia ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkone, 1 bodrum, verandë, baçe dhe taracë të shfrytëzueshme. Shtëpia disponon dokumentacion të plotë. Shitet me një çmim prej: 60 000 €/ total (i negocjueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ?? 069 40 35 476 Additional information Property typePrivate House CityFier Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Pozicioni PronësJug Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  1

  Bedroom

  1

  Baths

  26,731 EUR
   52.2 m2
   Size


  Fier, Albania

  Asking: € 26,731 EUR

 • Translated: APARTMENT FOR SALE 1 1 IN THE NEIGHBORHOOD ;15 TETORI; FIER Apartment for sale 1 1 in the neighborhood ;15 Tetori;, Fier. It has an area of 52.2 m2 and 10m2 common surface. Located on the 5th floor. Organized in: 1 room, living room, kitchen, 1 bathroom and balcony. The apartment is for sale with or without furniture at a price of 32,000,000 ALL / total (negotiable). For more information or a visit to the property contact us ?? 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityFier Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor5 Property PositionLindje Property statusFor sale;,...More Details
 • Apartment


  Resale

  1

  Bedroom

  1

  Baths

  50,000 EUR
   53.5 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 50,000 EUR

 • Translated: BUSINESS ENVIRONMENT FOR SALE IN LONI DHAMO NEIGHBORHOOD, LUSHNJE Business environment for sale in Loni Dhamo neighborhood, Lushnje. The store is located near the school Congress of Lushnja, with an area of 53.5m2. For sale at a price of 50,000 € / total. For more information or a visit to the property contact us ?? 355 69 40 35 476 Additional information Property typeShop CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor1 Property PositionLindje Property statusFor sale;,...More Details
 • Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  1

  Baths

  70,000 EUR
   38 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 70,000 EUR

 • SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet dyqan + banesë në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29m2, ndërsa banesa ka sipërfaqe 34 m2. Ambienti ndodhet buzë rrugës Shëtitorja e Stadiumit. Shitet me cmimin prej 65 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ?? 069 40 35 476 Additional information Property typeDyqan CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Pozicioni PronësPerëndim Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  Studio

  Bedroom

  -

  Baths

  150,000 EUR
   1980 m2
   Size

   Exact Location Not Provided

  Lushnje, Albania

  Asking: € 150,000 EUR

 • OKAZION SHITET TOKË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE Okazion shitet tokë trruall në autostradën Lushnje -Tiran.Sipërfaqja totale 1980 m2 e përshtatshme për biznese të ndryshme.Prona ka dokumete të rregullta. Çmimi i kërkuar për shitje 150.000 €\Total.Për më shumë informacionë dhe një vizitë në pronë na kontakto 069 40 35 476 Additional information Property typeToke Truall CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Land-Plot


  Resale

  -

  Bedroom

  -

  Baths

  38,000 EUR
   900 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 38,000 EUR

 • Translated: AREA FOR SALE IN DIVJAKA, LUSHNJE Arable land for sale in Divjaka, near the Municipality. The land has a regular ownership certificate, 900 m2. According to area studies, construction up to 5 floors is allowed. Can be used to build various villas or resorts. The sale price is 38000 € / Total. For more information or a visit to the property contact us ?? 069 40 35 476 Additional information Property typeLand CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale;,...More Details
 • Apartment


  Resale

  3

  Bedrooms

  1

  Baths

  40,000 EUR
   71 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 40,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE Shitet apartament 3+1 në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa është 71 m2 e organizuar në: 3 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe të rregullt. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet me çmimin 40 000 €/ total. Për më shumë informacion na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor2 Property statusFor sale...More Details
 • Land-Plot


  Resale

  -

  Bedroom

  -

  Baths

  40,000 EUR
   4100 m2
   Size


  Fier, Albania

  Asking: € 40,000 EUR

 • SHITET TOKË PYLL NË MBROSTAR – URA, FIER Shitet tokë Pyll në Mbrostar – Ura, Fier. Me një sipërfaqe prej 4100 m2.Toka ndodhet shumë afer rruges kryesore. Çmimi i shitjes është 40.000 € / total. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 40 35 476 Additional information Property typeLand CityFier Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale...More Details
 • Land-Plot


  Resale

  -

  Bedroom

  -

  Baths

  20,901 EUR
   7149 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 20,901 EUR

 • Translated: FOR SALE 7149 M2 AREA PLOG IN PLUG, LUSHNJA AREA FOR SALE NEAR THE PLUG VILLAGE OF LUSHNJA. Land area: 7149 m2. The land owns regular mortgage documentation. Other details: • Flat land. • Power line nearby • Investment opportunities for agriculture and industry. The price is 2,502,150 ALL / total and is non-negotiable. For more information or a visit to the property, contact: 35476 Additional information Property typeLand CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property statusFor sale;,...More Details
 • Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  1

  Baths

  15,036 EUR
   55 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 15,036 EUR

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 55 m2 dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: 1 kuzhinë, 1 dhomë dhumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar me çmimin prej 1 800 000 Lekë/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor4 Property statusFor sale...More Details
 • House-Villa


  Resale

  4

  Bedrooms

  2

  Baths

  140,000 EUR
   500 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 140,000 EUR

 • SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta. Sipërfaqa totale është 500 m2, ku 127.8 m2 është shtëpia, 372.2 janë truall. Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon. Çmimi i shitjes është 140 000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typePrivate House CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor1 Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  3

  Bedrooms

  1

  Baths

  44,000 EUR
   122.8 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 44,000 EUR

 • SHITET APARTAMENT 3 + 1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet apartament 3+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 122.8 m2 e organizuar në 2 dhoma gjumi, kuzhinë, sallon, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të me ashensor. Shitet me çmimin prej 44 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor5 Property statusFor sale...More Details
 • Apartment


  Resale

  2

  Bedrooms

  1

  Baths

  17,542 EUR
   56 m2
   Size


  Lushnje, Albania

  Asking: € 17,542 EUR

 • SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqja e apartamentit është 56 m2 e organizuar në dhomë pritje, dhomë gjumi, pjesa e kuzhinës e veçuar, dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të. Shitet me çmimin prej 2 100 000 lekë/total i diskutueshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 40 35 476 Additional information Property typeApartment CityLushnje Ownership certificateYes Negotiable PriceYes Property floor2 Pozicioni PronësLindje Property statusFor sale...More Details
 • Advertisement
  Page 1 of 19
    Fier Property
  Advertise your property for Free.
  Our unique distribution network reaches millions of visitors each and every month.
  Create your Free account here!