English Languages

Albania Albania - New Build Property in Durres Albania

Albania Country: Albania (2338) | Region: Durres (656)
search | Sale type: New-Build del
search Filters   
2

 • Albania Durres:
 • Sale Type:  location City
  signup Email Alert   fav  

  Found 117 Durres New Build properties for sale

  Apartment • 1 1 • 70 m2
  65,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13)

  Asking: € 65,000 EUR

 • Shitet apartament 1+1 ne plazh lagja 13. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire te plazhit ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti ka pamje nga deti gjithashtu eshte 50 metra large nga deti....More Details
 • Apartment • 2 2 • 98.5 m2
  95,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13)

  Asking: € 95,000 EUR

 • Shitet apartament 2+1+2 ne plazh lagja 13. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Apartamenti ndodhet ne nje komplek dhe ofrin te gjitha facilitetet....More Details
 • Apartment • 2 2 • 94 m2
  155,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13 Plazh )

  Asking: € 155,000 EUR

 • 2+1 for sale with side view from the sea
  Super apartment for sale with a side view of the sea The apartment is organized in 2 bedrooms, 2 living rooms, 1 kitchen, 2 bathrooms and 1 balcony with a fantastic view of the sea. It is located on the 3rd floor of the residence, in a new building equipped with an elevator Net area 94 m2 gross 110 m2 The building is from 2014, it is undamaged by the earthquake Pretty new and contemporary furnishings...More Details
 • Apartment • 1 1 • 110 m2
  188,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13 Plazh )

  Asking: € 188,000 EUR

 • Apartment with sea front view for sale
  Super apartment with sea front view for sale The apartment is organized in 2 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen, 1 bathroom and 1 balcony with a fantastic view of the sea. It is located on the 3rd floor of the residence, in a new building equipped with an elevator Net area 94 m2 gross 110 m2 The building is from 2014, it is undamaged by the earthquake Pretty new and contemporary furnishings...More Details
 • Advertisement
  Apartment • 1 1 • 75 m2
  200,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Gjiri i Lalezit)

  Asking: € 200,000 EUR

 • 1+1 in vendita a Gjiri i Lalez
  L'appartamento è stato recentemente investito e arredato, si trova a Gjiri i Lalez, in uno dei migliori complessi della zona, si trova al 1° piano del residence, a 150 m dal mare....More Details
 • Apartment • 1 1 • 72 m2
  87,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Pishat e buta Golem )

  Asking: € 87,000 EUR

 • Super appartamento 1+1 in vendita nel miglior complesso di morbidi pini a Golem
  L'appartamento è organizzato in 1 soggiorno, 1 soggiorno, 1 cucina, 1 bagno e 1 balcone con vista sulla piscina del complesso, è situato al 3° piano senza ascensore....More Details
 • Apartment • 2 2 • 70 m2
  106,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Pishat e buta Golem )

  Asking: € 106,000 EUR

 • 1+1 and 2+1 apartments for sale in Mali i Robi in Golem, new coat of 2023, on the 1st line to the se
  The White Tower building is located on Mali i Robit on the first line with the sea. The residence will have 7 residential floors, 1 floor for service units and 1 underground floor for parking. We have typological apartments 1+1 and 2+1 with surface from 59.2 m² to 92 m². Apartments facing the sea cost 1,800€/m², while apartments with a sea view cost 1,700€/m²....More Details
 • Apartment • 2 2 • 100 m2
  95,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 5)

  Asking: € 95,000 EUR

 • Air Conditioning

  Shitet apartament 2+1+2 ne lagjen 5. Apartamenti ndodhet ne katin e 2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete....More Details
 • Apartment • 1 1 • 62 m2
  110,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Golem)

  Asking: € 110,000 EUR

 • Air Conditioning

  Shitet apartament 1+1 ne Golem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4. Apartamenti eshte i super arreduar dhe ndodhet ne nje zone shume te qete te golemit....More Details
 • Apartment • 1 1 • 66 m2
  82,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 4)

  Asking: € 82,000 EUR

 • Shitet apartament 1+1 ne qender lagja 4. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Apartamenti ndodhet ne nje zone ku ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sonxhorno te madhe, 1 tualet dhe 1 ballkon....More Details
 • Apartment • 1 1 • 53 m2
  75,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 75,000 EUR

 • Air Conditioning

  Shitet apartament 1+1 ne vollga lagja 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Apartamenti eshte i super arreduar, apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te vollges....More Details
 • Apartment • 2 2 • 106 m2
  150,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 150,000 EUR

 • Air Conditioning

  Shitet apartament 2+1+2 ne vollga lagja 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Apartamenti eshte i super arreduar, apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te vollges....More Details
 • Apartment • 1 1 • 56.6 m2
  65,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 18)

  Asking: € 65,000 EUR

 • Shitet apartament 1+1 afer te spitali lagja 18. Apartamenti ndodhet ne katin e 3....More Details
 • Apartment • 2 2 • 124 m2
  250,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 3)

  Asking: € 250,000 EUR

 • Air Conditioning

  OKAZION!!! Shitet apartament 2+1+2 ne qender lagja 3. Apartamenti ndodhet ne katin e 9. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi 1 sonxhorno e madhe 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje pamje fantastike te qytetit dhe nje pamje fantastike nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje zone ku ofron te gjitha facilitetet....More Details
 • Advertisement
  Apartment • 2 1 • 85 m2
  75,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 75,000 EUR

 • OKAZION!!! Shitet 2+1 perball pista iliria. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 85m2 dhe organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhinen te vecuar, dy dhoma gjumi , tualet, dhe nje ballkon. •Pozicionohet ne katin e 5 banim, i pajisur me ashensor. •Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e zhvilluar dhe ofron te gjitha kushtet dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje....More Details
 • Apartment • 2 1 • 75 m2
  75,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13)

  Asking: € 75,000 EUR

 • Air Conditioning

  OKAZION!!! Shitet apartament 2+1 ne plazh lagja 13. Apartamenti ndodhet ne katin e 6. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi 1 sonxhorno 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete te plazhit gjithashtu ofron te gjitha facilitetet....More Details
 • Apartment • 2 2 • 105 m2
  125,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 12)

  Asking: € 125,000 EUR

 • OKAZION!!! Shitet apartament 2+1+2 ne qender te durrsit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7. Apartamenti ndodhet ne nje zone ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme....More Details
 • Apartment • 2 2 • 120 m2
  180,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 180,000 EUR

 • Shitet apartament 2+1+2+3 ne vollga lagja 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti....More Details
 • Apartment • 1 1 • 63 m2
  65,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13)

  Asking: € 65,000 EUR

 • Air Conditioning

  OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne plazh lagja 13. Apartamenti ndodhet ne katin e 8. Apartamenti eshte i mire mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te plazhit....More Details
 • Apartment • 2 1 • 74 m2
  120,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 120,000 EUR

 • Shitet apartament 2+1 ne vollga lagja 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6. Apartamenti ka pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertes te re dhe mjaft cilesore....More Details
 • House • 2 2 • 130 m2
  90,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13)

  Asking: € 90,000 EUR

 • OKAZION!!! Shitet shtepi private ne plazh Iliria lagja 13. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 130m2 dhe siperfaqe toke 385m2. Shtepia eshte e projektuar per 3 kate. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te plazhit. Cmimi okazion 90000 euro....More Details
 • House
  190,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Shkallnur)

  Asking: € 190,000 EUR

 • Shitet shtepi private ne shkallnur me pamje nga deti kati 1 1+1 1 tualet dhe garazhd kati 2 4 dhoma 3 tualete 3 ballkone kati 3 2 dhoma 2 tualete dhe verand te madhe cdo kate ka 130m2 toka eshte 1000m2. OKAZION!!! Cmimi 190000 euro diskutueshem...More Details
 • Apartment • 2 2 • 110 m2
  110,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 8)

  Asking: € 110,000 EUR

 • Air Conditioning

  Shitet apartament 2+1+2 ne lagjen 8. Apartamenti ndodhet ne katin e 2. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe afer qendres. Ndertesa ku ndodhet apartamenti eshte e mire administruar dhe nuk ka patur demtime nga termeti....More Details
 • Apartment • 2 1 • 90 m2
  90,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Golem)

  Asking: € 90,000 EUR

 • Shitet apartament 2+1 ne Golem. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete....More Details
 • Apartment • 2 2 • 120 m2
  230,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 230,000 EUR

 • Shitet apartament 2+1+2+2 garazhde ne vollga lagja 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara, ofron te gjitha facilitetet e mundshme, ndertesa ku ndodhet apartamenti eshte e mire administruar dhe nuk ka patur demtime nga termeti....More Details
 • Apartment • Studio • 34 m2
  45,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 45,000 EUR

 • Air Conditioning

  OKAZION!!! Shitet Garzoniere 34m2 kati i 1 ne vollga lagja 1. Garzonieria eshte e mire arreduar. Garzonieria ndodhet ne nje zone mjafte te mire dhe te qete te vollges....More Details
 • Apartment • Studio • 37 m2
  45,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 1)

  Asking: € 45,000 EUR

 • OKAZION!!! Shitet Garzoniere 37m2 kati i 1 ne vollga lagja 1. Garzonieria ndodhet ne nje ndertes te re, gjithashtu ndodhet ne nje zone mjafte te mire dhe te qete te vollges. Cmimi Okazion per vetem 45000 euro....More Details
 • Apartment • 1 1 • 61 m2
  53,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Shkembi Kavajes)

  Asking: € 53,000 EUR

 • Shitet apartament 1+1 okazion te shkembi kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3....More Details
 • Apartment • 1 1 • 60 m2
  52,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Shkembi Kavajes)

  Asking: € 52,000 EUR

 • Shitet apartament okazion 1+1 te shkembi i kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Apartamenti ndodhet 200 metra nga deti....More Details
 • Apartment • 1 1 • 78 m2
  75,000 EUR

   Exact Location Not Provided

  Durres, Albania (Lagja 13)

  Asking: € 75,000 EUR

 • Shitet apartament 1+1 ne plazh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire ne plazh. Apartamenti ndodhet 200 metra larg detit....More Details
 • Advertisement
  Page 1 of 4
    Durres Property
  Advertise your property for Free.
  Our unique distribution network reaches millions of visitors each and every month.
  Create your Free account here!